top of page

Cestovná kancelária Slovak Folk Travel je na trhu od roku 2008, pričom jej hlavný produkt sa dá zhrnúť do troch kategórií:

1.) pasívny cestovný ruch - provízny predaj letných, zimných aj exotických dovoleniek, poznávacie zájazdy, sprostredkovanie hotelového ubytovania na celom svete, rezervácia a predaj leteniek, autobusových lístkov, lístkov Ticketportal a mládežníckych kariet EURO 26 a JUNIOR RAIL PLUS.

 

2.) aktívny cestovný ruch = Slovensko - ubytovanie v hoteloch, penziónoch, dreveniciach, kúpeľoch a iných rezortoch na celom Slovensku, poznávacie zájazdy pre skupiny aj jednotlivcov.

 

3.) firemný servis, skupinový cestovný ruch a incentíva - animačné programy, konferencie, zážitková turistika, všetko pripravíme klientom na mieru.

 

4.) souvenirový a darčekových  obchod - maloobchodný predaj tradičných slovenských handmade výrobkov. Veľkoobchod živicové šperky a živicové magnetky.

 

Naša cestovná kancelária sa snaží o kvalitné služby, ktoré sú založené na pravdivých informáciách a individuálnom prístupe a úcte ku klientovi, ktorý je opakom masívneho predaja zájazdov "anonymným" klientom aký poznáte z internetových portálov!

Žijeme v období, kedy na slovenskom trhu pôsobí veľké množstvo cestovných kancelárií a touroperátorov, je ťažké sa medzi nimi orientovať či už v cene, alebo kvalite, práve preto sa snažíme pri províznom predaji ponúkať klientom  produkty tých touroperátorv, ktorých máme overených, či už cez zákonné poistenie (insolventnosti), alebo referenciami ďalších klientov. Pri každom výbere Vášho obľúbeného hotela, či destinácie, preverujeme najnižšiu cenu na trhu, pričom samozrejme posudzujeme aj serióznosť touroperátora.  Ceny za sprostredkované zájazdy sa nenavyšujú, nájdete ich u nás za rovnakú cenu ako u ktoréhokoľvek touroperátora, či inej agentúry.

 

Ako incomingový touroperátor pre Slovensko Vám ponúkame garanciu najnižšej ceny na trhu!

 

Pre akékoľvek informácie nás prosím kľudne kontaktujte, náš tím Vám veľmi rád odpovie na akékoľvek otázky ohladne cestovného ruchu!

 

S pozdravom

Mgr. Tatiana Holečková

riaditeľka CK Slovak Folk Travel

Vítajte na stránke našej CK Slovak Folk Travel:)

bottom of page