top of page

HOTEL FIS ***

VYSOKÉ TATRY / Štrbské Pleso 


POLOHA:   Priamo v športovom centre Štrbského Plesa pri skokanských mostíkoch, v nadmorskej výške 1 346 m.n.m. sa nachádza Hotel FIS ***. Počas zimnej sezóny je poloha hotela unikátna vďaka dochádzkovej vzdialenosti k lanovke, k zjazdovkám aj k trasám pre bežecké lyžovanie. V lete sa z hotela ľahko dostanete k Štrbskému plesu ale aj na obľúbené turistické chodníky. Po celodennej lyžovačke či po túre je pre našich hotelových hostí k dispozícii nové Wellness & Spa v štýle horskej lúky ako aj pestrá ponuka masáži a procedúr. Hotelová reštaurácia je vyhľadávaná pre svoju skvelú gastronómiu.

 

POPIS:  Hotel FIS *** Štrbské Pleso je vďaka športovej hale a fitness centru vhodnou voľbou aj pre športové sústredenia a tréningy.

 

UBYTOVANIE: Len pár metrov od lyžiarskych svahov, bežeckých tratí a turistických chodníčkov Vás tento unikátny ski in & ski out hotel pozýva aktívne využiť váš pobyt v jednej zo 60 vynovených izieb a 15 bungalovov s nadčasovou atmosférou.

V hoteli FIS*** si môžete zvoliť z nasledovnej ponuky vynovených izieb pre svoju dokonalú dovolenku v Tatrách:
- Izba Economy TWIN
- Izba Štandard Double
- Izba Rodinná
- Apartmán
- Bungalov (samostatne stojace turistické ubytovanie)
 

GASTRONÓMIA: Svetlom zaliata reštaurácia s terasou je ideálnym miestom na povzbudzujúcu rannú kávu. Domáce chute a výhľad vám poskytnú energiu a naštartujú vás na dobrodružný deň v horách. Počas dňa reštaurácia ožíva štrnganím príborov počas obedov či večerí podávaných formou švédskych stolov. Športovým klubom radi pripravíme špeciálnu stravu prispôsobenú tréningovému programu.

 

WELLNESS: Vysoká nadmorská výška a očarujúca okolitá príroda robia wellness hotela FIS*** výnimočným. Nechajte sa rozmaznávať v Natural Wellness a vychutnajte si jedinečné procedúry. Wellness centrum v štýle horskej lúky sa nachádza vo výške 1346 m n. m. Už samotná poloha podporuje tvorbu červených krvinieka zlepšuje zdravotný stav človeka, nadmorská výška ovplyvňuje bunečné funkcie a metabolizmus, ktoré majú pozitívny vplyv na celkovú výkonnosť a harmonizáciu tela.Skombinujte nespočetné tatranské poklady, nedotknutú prírodu a krištáľovo čistý vzduch s wellness centrom hotela FIS*** pre zregenerovanie tela a nabratie vitality – k dispozícii sú vám:

 • fínska sauna s vôňou eukalyptu,

 • parná sauna s bylinkovou vôňou,

 • infrasauna,

 • vírivka,

 • tepidárium,

 • masážne miestnosti.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY:  Vysoké Tatry sú miestom zimných zážitkov a dobrodružstiev, na ktorom sa splnia vaše sny o ideálnej zimnej dovolenke. Dokonale upravené zjazdovky a najmodernejšia technika sú zárukou bezchybnej lyžovačky. Všetko, čo hľadáte počas svojej zimnej dovolenky nájdete na jednom mieste – v stredisku Vysoké Tatry.

Vymeňte čižmy za lyže a otestuje snehovú pokrývku na svahoch Vysokých Tatier. Lúče slnka odrážajúce sa zo snehovej pokrývky vás príjemne zohrejú a vy si môžete vychutnať tú najkrajšiu lyžovačku.

24 km zjazdoviek všetkých úrovní 26,5 km bežeckých tratí 2,5 km dlhá osvetlená sánkarská dráha z Hrebienka 20 lanoviek a vlekov Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického sedla 2190 m n.m. Najvyššie položené lyžiarske stredisko na Slovensku Štrbské Pleso Detský zimný areál Maxiland Funtools pre milovníkov zábavy


 

 

 

HOTEL FIS ***

VYSOKÉ TATRY/Štrbské Pleso

Balík zahŕňa:
 • Ubytovanie v izbách alebo apartmánoch

 • SKIPASS (počet nocí = počet skipassov)

 • Bohaté raňajky formou švédskych stolov

 • Servírované večere/bufet v hotelovej reštaurácii *

 • Denný vstup do hotelového wellness centra

 • Program Tatry Wellness Elixír (Tatranský čaj, krištáľová voda) pre zdravie z tatranskej prírody

 • Župan na izbe pre vaše pohodlie

* V závislosti od obsadenosti hotela.

 

V cene pobytu nie je zahrnutá pobytová daň vo výške 1€/osoba/noc.

 • 15% zľava z nákupu na www.slovakfolkart.com

Cenník platný na rok 2019

2 noci - od 138,-€/dos.osoba
3 noci - od 207,-€/dos.osoba
4 noci - od 276,-€/dos. osoba
 
Skipass = Aquapass

Nemusíte sa báť nevyužitého skipasu alebo zlého počasia – jednoducho ho vymeníte za zábavu v aquaparkoch. So skipasom môžete lyžovať jeden deň na najlepších svahoch a druhý deň pokojne relaxovať v bazénoch Vodného parku Bešeňová, Aquaparku Tatralandia alebo Aquacity Poprad.

Please reload

bottom of page